Bornova standı çocukları ağırlıyor

Bornova standı çocukları ağırlıyor
Bornova Belediyesi, bu yıl inovasyon ve teknoloji teması ile düzenlenen 87. İzmir Enternasyonal Fuarı'nda kadınlara ve çocuklara yönelik atölye çalışmaları dikkat çekiyor. Diş taraması ve diyetisyen danışmanlığı hizmetin de verildiği stant, ilgi görüyor.

Bornova Belediyesi, hizmet ve projelerini kapılarını Uluslararası İzmir Fuarı'ndaki 3 nolu holde bulunan standında anlatıyor. Tasarım ve İnovasyon kenti, 8500 yıllık tarihe sahip Bornova'yı simgeleyen tekno ağaçla dikkat çeken 150 metrekarelik stantta Bornova ilçesi, Bornova Belediyesi'nin yaptığı çalışmalar ışığında Kültür ve Sanat Kenti, Tasarım Kenti, Spor Dostu Kent, Sosyal Projeler Kenti, Temiz ve Çevre Dostu Kent, Eğitim Kenti ve Tarih Kenti kimlikleriyle tanıtılıyor.

KADIN VE ÇOCUKLARA YÖNELİK ATÖLYELER


Bornova Belediyesi'nin standında 10 gün boyunca Kadın Kulübü ve Çocuk Kulübü ile Dost Bilim Evi atölye çalışmaları gerçekleştirilecek. Gün boyu etkinliklerin yapılacağı stantta Sağlık Kenti Bornova teması ile diş taraması yapılacak, diyetisyen danışmanlığı hizmeti verilecek. Bornova Belediyesi'nin öncülüğünde kurulan Bornova Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi de, aynı stantta yer alan masada Fuar'ın ilk üç günü faaliyet ve çalışmalarını anlatacak. Fuar boyunca sürpriz hediyeler ve etkinlikler yine Bornova Belediyesi'nin standında olacak.

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, standı ziyaret ederek açılışa özel olarak hazırlanan pastayı çalışma arkadaşları ile birlikte kesti.
Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2018, 11:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER