banner31

Başkan Selvitopu kadınlara seslendi

Başkan Selvitopu’ndan kadınlara “Sizlerin her zaman yanındayız”

Başkan Selvitopu kadınlara seslendi

İlçede yaptığı projelerle kadınların her zaman yanında olan Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, hem projeleri anlatmak hem de soruları yanıtlamak amacıyla semt merkezi kadınlarıyla 2. Tur kahvaltı buluşmalarına başladı. İlçede kadınlara yönelik yaptığı çalışmaları da anlatan Selvitopu “Sizlerin her zaman yanındayız” mesajı verdi

Karabağlar Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Aşık Veysel Semt Merkezi’nde başlayan 2.tur ilk kahvaltısına Başkan Muhittin Selvitopu’nun yanı sıra Aşık Veysel Mahalle Muhtarı Ahmet Tuna, Belediye Başkan Yardımcısı Y. Güven Güngörmüş ile semt merkezi kursiyerleri katıldı.

Her mahalleye semt merkezi


Samimi bir ortamda geçen kahvaltıda kadınlar ayrıca kendi yörelerine özgü yiyecekleri de kahvaltıya getirerek tam bir görsel sunum yaşattılar. Kahvaltı sonrası ilçede devam eden projeleri anlatan Başkan Selvitopu, ilçeye yeni bir kimlik kazandırmayı amaçladıklarını söyleyerek amaçların 58 mahalleye semt merkezi açmak olduğunu ifade etti.

Sizlerin her zaman yanınızdayız


Kadının olduğu yerde her zaman saygı ve sevgi olduğunu belirten Selvitopu, “Yerel yönetimler olarak Karabağlarda imkânı olmayan veya çeşitli sebeplerle hayatın kıskacında kalan kadınlara ulaşmaya çalışıyoruz. Onlara bir nebze olsa da hayatlarına katkı koymaya çalışıyoruz. Kadınlarımızı bütün yaşam sürecince yaşamın bir parçası olduğunu asla unutmamamız gerekir. Yaptığımız etkinlikler ve açtığımız merkezlerle kadınlarımızı kentle, toplum ve insanlarla buluşturmak istiyoruz. Karabağlarda hiçbir kadınımız kendini yalnız hissetmesin, Karabağlar Belediyesi her zaman sizlerin yanında.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Selvitopu ile Aşık Veysel Semt Merkezi kadınları günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.
Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2018, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER